השכרת גנרטורים בצפון - מדריך

השכרת גנרטורים בצפון

עסקים צריכים לעתים קרובות לשכור גנרטור כדי לשמור על העסק שלהם תפעולי. הסיבות להשכרת גנרטורים בצפון מגוונות החל מהשבתה מתוכננת, כתוצאה משיטפונות ושריפות הגורמות להפסקות חשמל ועד הפעלת ציוד לאירועים. בעת בחירת חברת השכרת גנרטורים, על המנהלים לחקור מספר נושאים לרבות מיקומה, המחיר והיכולת שלה לספק את הציוד הנדרש.

השכרת גנרטורים בצפון Vector realistic blue and yellow lightning bolts

השכרת גנרטורים ניידים

גנרטורים ניידים מגיעים בכל הצורות והגדלים. ישנם גנרטורים המתאימים לקבלת מתח חשמלי ארעי , תאורת חירום, תחזוקת מפעלים, שידורים חיים, אירועים והפקות תיאטרון. לכן בחירה בחברת גנרטורים בעלת ידע היא חשיבות עליונה כדי להבטיח שהארגון שלכם ישכור את הגנרטור המתאים לצרכים שלכם.

גנרטור להשכרה הוא רק חלק מהפתרון הכולל הדרוש לאספקת מתח חלופית. בנוסף, חברת השכרת גנרטורים אמורה להיות מסוגלת לספק לכם ערכות כבלים, מיכלי דלק, לוחות חלוקה, מנעולי אבטחה, שנאי מתח נמוך, מוטות קרקע וכו', שצריכים להיות חלק ממערכת כוללת מותאמת באופן אישי אליכם .

גנרטורים הזמינים להשכרה נעים בדרך כלל בגדלים בין 30kVA ל-1250kVA. לחברות שיש להן דרישות לאספקת חשמל ארוכת טווח או קבועה למחצה, חשוב שתשאלו את המומחים של חברת השכרת הגנרטורים על מנת להבטיח את הפתרון הנכון לדרישות שלכם.

למה לשכור גנרטור במקרה חירום?

למה לשכור גנרטור חירום? עבור רוב האנשים, אם הם בבית והחשמל כבה, הם פשוט מוציאים פנסים, נרות ואולי משחק או שניים. אבל במקום העסק שלכם, המתנה של מספר שעות או ימים עד שהחשמל יחזור עשוי להוות מכה ניצחת להכנסות החברה. במצב חירום כמו הפסקת חשמל, גנרטורים להשכרה מספקים הקלה כמעט מיידית. במיוחד אם אינכם יודעים כמה זמן תהיו מנותקים, אתם יכולים להשתמש בגנרטור מושכר כדי לספק חשמל ולשמור על העסק שלכם בתנועה.

השכרת גנרטורים לאירועים

כאשר עסק מכין מקום לאירוע, הזמן הוא קריטי, וחברות דורשות את זמני החיבור המהירים ביותר כדי לאפשר להן להפעיל את הציוד החשמלי במהירות.  גנרטורים תלת פאזיים הנעים בין 30kVA – 110 kVA, מאפשרים התקנת והפעלת גנרטור במקום האירוע תוך פחות מ-30 דקות.  הגנרטורים להשכרה של טכנו אלקטריק מאפשרים התאמה מהירה וקלה, שכן הכבלים, התקעים והשקעים מקודדים בצבע להתקנה ללא תקלות. 

השכרת גנרטורים בצפון gasoline-portable-generator-close-up-view-horizontal-shot

איזה סוג גנרטור להשכיר ?

הדבר הראשון שצריכים לשאול את עצמכם הוא למה אתם בכלל מחפשים גנרטור? . גנרטורים שונים נותנים מענה לצרכים מסוימים. לרוב הגנרטורים יש ארבעה יישומים בשוק:

גנרטורים לשעת חירום

אלו נמצאים בעיקר בבתים. הם מחוברים למערכת החשמל של הבית, עם מעגלים ייעודיים לספק אור, חום וקירור. ההספק הרגיל שלהם הוא בין 3,000 ל-5,000 וואט והם פועלים בעיקר כאשר יש הפסקות חשמל ממושכות. לעתים קרובות הם פועלים על סוללות או בנזין.

גנרטורים מקצועיים

משמשים בעיקר לעבודות בנייה או תעשייה קלה. הגנרטורים הגדולים יותר מגיעים ביחידות ניידות, הנגררות לאתר עבודה וחונות בזמן שהם בשימוש. הם מייצרים בסביבות 5,000 עד 10,000 וואט והם מתאימים ביותר למקומות שבהם אתה צריכים אספקת חשמל לטווח קצר. גנרטורים אלו בדרך כלל זקוקים לפרופאן או בנזין כדי לפעול.

גנרטורים לשעות הפנאי

כפי שאתם יכולים לנחש מהשם, גנרטורים אלה הם הטובים ביותר כאשר אתם רוצים לעסוק בפעילויות פנאי, כמו טיולי קמפינג, קרוואנים או מסיבות חצר. עם תפוקות כוח הנעות בין 800 ל-3,000 וואט, הגנרטורים האלה לא נועדו להתמודד עם פרויקטים כבדים.

גנרטור להשכרה

גנרטורים תעשייתיים

אלו הם דגמי הגנרטורים היקרים ביותר בשוק. הם בנויים לספק חשמל ליחידות גדולות כמו מפעלים ובתי חולים. ההספק שלהם מתחיל ב-10,000 וואט, הם פועלים על סולר או גז טבעי, ובדרך כלל עוצמתיים מדי לשימוש אישי. גנרטורים תעשייתיים נרכשים רק על ידי עסקים וארגונים גדולים.

זכרו – מכיוון שגנרטורים מייצרים כל כך הרבה חום, יש סכנה שהם יתחממו יתר על המידה. כדי להימנע מכך, לכל הגנרטורים יש מערכות קירור. אלה שהם מתחת ל-7,500 וואט הם בדרך כלל מקוררים באוויר, בעוד שבעלי הספק גבוה יותר מקוררים בנוזל.  


דילוג לתוכן